Software 21

moderní software pro zubní ordinace

test
test
test
software 21

Ucelený komplexní zubařský software pro ordinace a kliniky

splňuje veškeré požadavky na funkcionalitu a uživatelskou přívětivost
iKelp
Vyvíjen s odborníky
Vyvíjen s odborníky

Dent21® se vyvíjí ve spolupráci s předními českými praktiky, ortodontisty, stomatochirurgy, managementem klinik a dalšími odborníky

Praktické funkce
Praktické funkce

Od lékařských plánů, přes kartotéku, kalendáře, účty, sklady, až po čekárnu - pokrývá nejdůležitejší procesy stomatologických zařízení

Komplexnní software
Komplexnní software

Důraz je kladen nejen na funkce software, ale také na automatizaci, digitalizaci, zjednodušení práce a technickou podporu

Customizace dle potřeb
Customizace dle potřeb

Vychází z potřeb a přání zákazníka - software lze libovolně upravit, změnit vzhled a doimplementovat téměř jakoukoli funkcionalitu

Skvělá dostupnost
Skvělá dostupnost

Je dostupný z libovolného internetového prohlížeče. Poskytuje intuitivní ovládání, jednoduchou obsluhu a přátelské rozhraní

Napojení na aplikace
Napojení na aplikace

Systém lze napojit na jakoukoli aplikaci - nejen otevírat apky třetích stran, ale i zpracovávat a integrovat data jako RTG, kefalometrie, apod.

Funkce a výhody Dent21®

poznejte nejdůležitejší funkce systému
Unikátní plánování

Plány pro oddělení i ošetřující. Vstupem podepsaná anamnéza klienta z tabletu. Plány návštěv a terapeutické plány k podpisu, zasílání emailem. Termíny plánů přes chytrý kalendář. Automaticky vyplněná léčba dle plánů. Skupiny plánů – několik navazujících plánů a návštěv na jedno kliknutí. Plány také přes zubní kříž.

Finanční plány

Snadné sestavení finančních plánů pro klienty z léčebných plánů, přehled návštěv a naplánovaných termínů. Možnost seskupovat termíny do skupin a hlídat rozestupy i návštěvy. Finanční plány lze poslat emailem v zabezpečeném PDF nebo jsou dostupné v účtu klienta.

Kalendář a vyhledávání

Denní, týdenní a měsíční kalendář. Snadné přeobjednání. Flexibilní a akutní klienti. Chytré vyhledávání volných termínů, lze vyhledat termín jen na určité oblasti ošetření. Propojení s plány, léčbou a virtuální ústřednou. 2× automatické SMS k termínu, spárování SMS odpovědi klienta.

Komplexní karta

V kartě je k dispozici komplexní přehled o klientovi, jeho termínech a návštěváchV kartě lze nálezt vykazování léčby a výkonů propojené s plány, dekurzem a zubním křížem, automaticky načtené foto a RTG snímky, podepsané dokumenty a k podpisu, e-archiv, finance, historie komunikace a mnoho dalšího.

Propojení s RTG a foto

Dent21® umožňuje nejen propojku na rentgenové aplikace třetích stran, ale také automaticky načíst RTG snímky a fota klienta přímo do karty pacienta. Snímky získává ihned a bez zásahu uživatelů. Snímky lze přímo v Dent21® snadno upravovat.

Faktury, doklady, pojišťovny

Vystavování faktur z léčby i mimo léčbu je v Dent21® snadné. Zálohové faktury, šeky, slevy, fakturace na třetí strany. Napojení na pojišťovny, napojení na platební termínál, propojení a spárování s bankou klienta.

Komplexní karta

V kartě je k dispozici komplexní přehled o klientovi, jeho termínech a návštěváchV kartě lze nálezt vykazování léčby a výkonů propojené s plány, dekurzem a zubním křížem, automaticky načtené foto a RTG snímky, podepsané dokumenty a k podpisu, e-archiv, finance, historie komunikace a mnoho dalšího.

Systém chytrých výkonů

Dent21® nabízí unikátní koncept výkonů. Výkon může obsahovat zákroky, protetika či materiály, lze mu přiřadit barvu, čas, vícero dekurzů. Automatické varianty dle věku a pojištění. Ceny dle kalkulace, obsahu, ručně. Propojení s anamnézou, chytrými plány, léčbou, kalendářem, zubním křížem atd. Již není třeba vykazovat jednotlivé opakující se kódy na a mimo pojišťovnu a fráze.

Skladové hospodářství

K dispozici je správa skladových zásob, které jsou propojené s léčbou. Dochází-li některý medikament, anestetikum,
nástroj či hygientický prostředek, systém na to zavčas upozorní
a může udělat objednávku.

Statistiky a analýzy

Dent21® poskytuje rozsáhlou sadu statistik a přehledů. Statistiky lze filtrovat, měnit obdobobí a exportovat do excelu. Pokud Vám v systému nějaká statistika chybí, rádi Vám ji přiděláme. Managment ordinací a klinik má k dispozici komplexní balík analýz, trendů, přehledů a grafů.

Správa zařízení ordinace

Dent21® lze snadno spravovat zažízení ordinace. Vytvářet upomínky,  přiřazovat dokumenty, kontaktní osoby a mnoho dalšího. Lze nastavit práva přístupu jednotlivých uživatelům a rolím, například Technikovi. Lze také automaticky propojit chytrá zařízení ze systémem a automaticky sbírat data z těchto systémů.

eČekárna

Umožňuje klientům jednoduše ohlásit svůj příchod do ordinace pomocí systému eČekárny. V čekárně je umístěn tablet, do nějž klient zadá buď  číslo telefonu, rodné číslo, nebo jedinečný kód zaslaný přes SMS. Systém číslo automaticky spáruje s klientovými údaji a automaticky mu přiřadí stav “v čekárně”.

Máte záujem o pokladničný systém Dent21?

Neváhajte sa na nás obrátiť!

Napíšte nám

Sales

Peter Šišovič
Sales Manager
Katarína Petrášová
Katarína Petrášová
Sales Manager